1 / 5
Izdavam stan za turisti vo Struga
1 €
06.08.2022 22:13

Струга / Струга

Izdavam stan za turisti. Stanot se naogja na 2 min. od plazata Versus, a na desetina minuti(peski) od centarot. Stanot e na prv sprat i poseduva spalna soba, dnevna so kujna, toalet i terasa so ubav pogled. Lokacijata e mirna i obezbeden e parking. Vo stanot ima wifi, tv. Pogoden e za semeen odmor. 075208722 kontakt

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Sonja
Потврден огласувач
075208722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам