1 / 1
Samsung Galaxy A13 Nov 24m. Garancija Vili Mobile
8.990 МКД
18.08.2022 13:54

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

A13

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Samsung Galaxy A13 Nov,Neaktiviran
24 meseci Garancija Setec

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung Galaxy S8 plus Top Cena!!!!

11490 МКД

Samsung Galaxy A12 White Nov 24m. Garancija

8990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам