1 / 12
SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO4***
4.950 €
27.09.2022 17:31

Битола / Битола

Марка:

Suzuki

Модел:

SX4

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO 4 *** 2007 GODINA

- KLIMA(LADI ODLICNO)
- KOMANDI NA VOLAN
- EL. STAKLA
- EL. NA RETROVIZORI
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
- ABS KOCNICI
- ESP KONTROLA NA PROLIZGUVANJE
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- AIR BAG
- CD RADIO
- MAGLENKI
- 2 KLUCA

-UVEZENA SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.....
-ORIGINALNI 140 368 KM ***PROVERKA PO ZELBA
-PERFEKTNA SOSTOJBA.....MOTOR....MENUVAC..... KAROSERIJA....,!!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

GORGI
Потврден огласувач
070207721
Испрати Е-маил до огласувачот

SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO4***

4950 €

MITSUBISHI COLT BENZIN 2009 GOD ***EURO4***

3850 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам