1 / 9
norco enduro
650 €
11.08.2022 08:46

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

16 "

norco empire 5 rockshox preden fox zaden avid kocnici 203mm rotori novi gumi maxxis dhf dhr golemina ramkata S gumi 26 mozi zamena za pogolem

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

XXX
Потврден огласувач
076465114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам