1 / 8
KIA SORENTO 4x4 Automatik
7.200 €
31.07.2022 21:05

Струга / Струга

Марка:

Kia

Модел:

Sorento

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Uvezen od Shvajcarija pred 5 god so servisna knishka od ch
napraven komplet servis
proverka po zelba za km i se drugo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Saśo
Потврден огласувач
070533264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам