1 / 3
Vitrina
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2022 22:29

Прилеп / Прилеп

Vitrinata e skoro nova i e mnogu zacuvana
Kontakt 071 242 229 Vlatko

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078588885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам