1 / 10
Audi A7 3.0TDI S-Line Automatik 8G
22.500 €
11.08.2022 12:39

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

А7

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

s line
automatik 8g
so servisna histroija
moze dase proveri kude sakate

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Insta
Потврден огласувач
070913123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам