Prodavam borova suma
999 €
Цената не е фиксна
18.08.2022 09:58

Битола / Битола

Квадратура:

200 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava borova suma,cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
076561128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам