1 / 1
Baram korpa za bager jcb 30sm
11.111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 13:29

Свети Николе / Свети Николе

Baram da kupam korpa za bager jcb 30 cm polovma ili nova 078 312 069

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

ace
Потврден огласувач
071111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам