1 / 3
NOKIA 3110C
350 МКД
01.07.2022 07:20

Битола / Битола

Марка:

Nokia

Модел:

3110c

Боја:

Black

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

prodavam mobilen telefon NOKIA 3110C socuvan raboti na site mrezi so slot za memoriska karticka,baterija i polnac.info na tel ili viber

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikolce
Krklino
Потврден огласувач
071348262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам