1 / 2
Pumpa za voda
3.000 МКД
Цената е фиксна
03.07.2022 22:10

Прилеп / Прилеп

pumpa za voda JASTREBAC
160 - 300 l/min
1.5 kw 2860 o./min

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078200650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам