1 / 6
Apartman finesi
1 €
08.08.2022 13:52

Охрид / Охрид

Se izdava nov i kompletno ureden apartman na bulevar turisticka:
-Soboden patking za poveke koli
-Klima
- WI-FI
- oddelna spalna
- kujna opremena komplet
- kapacitet 4 lica maximum

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од: Претпријатие

FINESI
Потврден огласувач
077729074
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам