1 / 3
SAMSUNG A13 NOV
8 МКД
9.000 МКД
01.10.2022 09:32

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung A13

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Samsung Nov vo kutija

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

BMW
Потврден огласувач
078434089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам