1 / 7
Apartman i sobi vo Pestani prv red pokraj ezero
1 €
Денес 12:51

Охрид / Охрид

Квадратура:

45 m²

Спрат:

3

Греење:

Нема

* Se izdava celosno opremen apartman od 45m2 so kapacitet za 5 lica.
* Se izdavaat sobi (dvokrevetni i 1 trokrevetna) so sopstveno kupatilo. Sobite nemaat kujna za gotvenje.
Smestuvanjeto e vo centarot na Pestani, prv red pokraj ezero.

Za povekje informacii: Elena 071 539 107

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
078437887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам