1 / 8
Dupla soba
По Договор
12.09.2022 14:04

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Se izdava dupla soba so privatna kujna i privatno wc za 2-4 lica so sopstven parking

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

kosta
Потврден огласувач
075449448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам