1 / 6
Ford Fokus
1.450 €
05.08.2022 00:35

Охрид / Охрид

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

400000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Ford Fokus 1.8TDCI 85kw 115ks
2002god.Ghija oprema...Redovno odrzuvan i servisiran...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglasi
Потврден огласувач
077857005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам