1 / 2
Gumi kamionski 265 70 19.5
10.000 МКД
Цената е фиксна
18.08.2022 19:24

Велес / Велес

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

265

Висина:

70

Дијаметар:

Останато

Se prodavaat dve gumu kamionski 265 70 19.5 super gumi..
Cena: 10000 denari
Tel: 071682777
Vulkanizer Joco Saramzalino

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам