1 / 4
Prodavam kumplug set Nov za TOYOTA AVENSIS
5.000 МКД
22.06.2022 09:31

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Kumplugot odgovara za Avensis 1997-2003
2.0 d4d
Rav 4 II 2000-2005 2.0 d4d
Cena 5.000 MKD

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
070263190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам