1 / 9
ghost cagus 27.5
По Договор
11.08.2022 08:45

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

18 "

se prodava gost chagua 6550 2014god so 160travel marzochi 350 pred amortizer zaden fox so 4klupa guide kocnici hidraulicni xt oprema so droper rockshox novi maxxis gumi

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
076465114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам