1 / 11
Se prodava Golf 4 Perfekten
2.450 €
Цената не е фиксна
22.06.2022 12:08

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golf 4 1.9 tdi 81kw 110ks 2000/99g odlicna sostojba se gleda po slikine sve fabricno na nego so full oprema bord kompjuter climatronic el na stakla el na prozori reg do 02.2023g servisiran pred 10.000km golem servis rebrast poveke info 070988462

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ditlir
Потврден огласувач
70988462
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам