Дуќан во центар
1 €
22.06.2022 12:34

Штип / Штип

Квадратура:

45 m²

Се издава дуќан во Горно маало, центар Штип, на местото на М-десерт, од 01.08.2022 год.
Цена по договор
Тел. 078/317-110 Коле

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

Snezana Zdraveva
Потврден огласувач
078322409
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам