1 / 8
MTB velosiped
7.000 МКД
Цената е фиксна
09.08.2022 16:26

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Prodavam socuvan velosiped MTB aluminski ram shimano menuvaci novi gumi kenda amortizeri ZOOM golemina na ram L 52cm.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070882684
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам