1 / 4
CNC DRILLING MACHINE
1 €
19.07.2022 09:17

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

🔘 Автоматизирана машина со висока прецизност ,моќност , енергетска ефикасност и функционалност .
🔘 Машината е достапна за презентација во нашиот работен погон во Инд.зона Доброшане ,Куманово
За дополнителни информации контактирајте не на +389 75 433 067

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Gomatic
Индустриска зона Доброшане
Потврден огласувач
075 433 067 или 075 858 163
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам