1 / 8
SCANIA EUR.6/2013 GOD TANDEM
32.000 €
Цената е фиксна
18.02.2023 18:17

Свети Николе / Свети Николе

SCANIA EUR 6 / 2013 GOD /TANDEM 120 kubika , VO ODLICNA SOSTOJBA - GUMI 70% -RETARDER 6 stepeni -AVTOMATCKI MENUVAC -REG DO 01-09-2023 -god

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Vanco Ristovski
Потврден огласувач
070233171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам