Se iznajmuva ili prodava deloven objekt vonaselba Cardaklija
1 €
23.07.2022 12:24

Штип / Штип

Квадратура:

50 m²

Греење:

Друго

Se iznajmuva ili prodava deloven objekt vonaselba Cardaklija

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Vanjo
Потврден огласувач
078312422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам