1 / 12
HONDA ACCORD 2.2D Uvoz CH
10.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.08.2022 09:08

Охрид / Охрид

Марка:

Honda

Модел:

Accord

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HONDA ACCORD 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
2.2 Diesel 150ks
2010 god
4novi letni gumi
So full oprema
Panorama
Kamera, Park senzori
Golema Navigacija
Greaci na Sedista
Odlican Sostojba
Plateni site davacki do registracija
Tell 071532292
📍CENA 10300€📍
BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KLIMENT
Потврден огласувач
071532292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам