1 / 3
Се продава билјард 9ка ,електрично покадо, пинг-понг маси
1 €
22.06.2022 15:14

Гази Баба / Скопје

Се продава билјард 9ка 🎱,електрично покадо🎯,пинг-понг маси🏓
Тел.контакт 072 250 615

Категорија: Спортска опрема и активности / Игри и Забава спортови / Останато

Се продава од:

Suzana Stojcheva
Потврден огласувач
072309803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам