1 / 12
Se prodava kuka vo levacite
36.000 €
27.09.2022 16:41

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

15 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Kole Nedelkovski 1

se prodava kuka lepenka na 2 sprata so vkupna povrsina za ziveenje 70m kvadratni

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vanjo
Потврден огласувач
078312422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам