Baram rabota odrzuvanje domakin
1 €
22.06.2022 15:49

Автокоманда / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram rabota kako majstor odrzuvanje domakin na zgrada skrateno rabotno vreme 9 do 12h ponedelnik do petok

Категорија: Вработување / Барам работа

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам