1 / 2
Stanovi vo izgradba Mislesevski pat - ZDRAVESKI
800 €
30.09.2022 16:08

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

92 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Мислешевски пат

Се продаваат станови во изградба
Локација: Мислешевски пат
Со секој купен стан следува едно пркинг место, а за поголем број на паркинг места се доплаќја дополнително.
Становите се со следнта квдратура:
*Кат 1:
Стан 1: 93.04m2
Стан 2: 86.12m2
Стан 3: 92.68m2
Стан 4: 100.63m2
Стан 5: 99.10m2
Стан 6: 98.43m2
*Кат 2:
Стан 7: 99.74m2
Стан 8: 81.56m2
Стан 9: 89.19m2
Стан 10: 94.96m2
Стан 11: 93.84m2
Стан 12: 104.71m2
Цената на становите изнесува 800 евра м2.
За подетални информации, обратете се на:
Ѓоко: 078 303 253
Јулијана: 076 361 360
Шифра: 0153

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам