1 / 6
Mercedes a160 so defekt
1 €
22.06.2022 16:18

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 160

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava mercedes a160 benzin/plin so defekt nejke da zapale,istecena registracija.Se prodava cel za delovi.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
079341920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам