1 / 4
Tico
200 €
07.07.2022 13:00

Кичево

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

75000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

56 kw / 76 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Tico na delovi ili celo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
078868296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам