1 / 12
Audi A6 3.0 SLINE FACELIFT
13.000 €
Цената не е фиксна
30.11.2022 09:15

Битола / Битола

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Audi A6 176kw 239ks 2009 novio motor
Registrirana cela godina do 21.06.2023
Servisirana
Facelift
Sline
Dvd so memoriski karticki
Dvozonski Klimatronik
Sedista Sline
Soncev krov
F1 Menjac
Greaci
Parking senzori
Senzori za dozd
2 kluca
BI XENON
2 para bandasi
18ki letni 245 45 18
17ki zimski 225 55 17
Kolata e vo top sostojba bez nikakva mana
Kontakt
075244599
075244599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
075244599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам