1 / 6
Chevrolet Aveo 1.2 benzin/plin
2.000 €
2.499 €
15.08.2022 09:04

Битола / Битола

Марка:

Chevrolet

Модел:

Aveo

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Chevrolet Aveo 1.2 benzin/plin. Napraven e golem servis i smenata e lamela i potisna.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
076280690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам