1 / 5
Honda FMX 650
3.600 €
04.08.2022 16:22

Охрид / Охрид

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2007

Модел:

FMX

Километри:

15000

Honda FMX 650
2007 godina
Arrow Izduvi od grana
Masina vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
077747353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам