1 / 6
Vw bora za delovi
950 €
Цената не е фиксна
01.09.2022 12:05

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Bora

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

116 kw / 158 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e stranska se davat kompletna, set lamela zamaec ne mu cinat.drugo e sve vo red, Moze i zamena za kola so nasi tablici. Za ova bez dok. Moze zamena so mala kola so nasi tabl.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Kontrolna tabla prekidac

1600 €

Stolna brusalica

2500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам