1 / 5
Tico tiko palenja dekli motori sve
1 €
05.06.2023 07:31

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Prodavam delovo za tikovci ima sve motori ekstra mnogu dobri mozat dase probat zapalat cujat palenja karbyratori sedista kako novi sve ima podetalni informacii na brojo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Angel
3 mak ydar brigda
Потврден огласувач
070457265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам