1 / 2
bracni kreveti
2.800 МКД
Цената е фиксна
01.10.2022 18:39

Карпош / Скопје

Se pordavaat bracni kreveti i dusheci.
Dimenzija na dishecite 140x200cm
SIte komplet 2800 den

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

vladimir
Потврден огласувач
078432033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам