1 / 6
Се продава куќа во Охрид!/Se prodava kukja vo Ohrid!
По Договор
22.06.2022 21:26

Охрид / Охрид

Број на соби:

15

Квадратура:

1600 m²

Број на спратови:

Повеќе од 4 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1600 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1998

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Ulica Stiv Naumov 38a

Се продава куќа во Охрид. Куќата се состои од 4 спрата од кои 2 се деловен простор и 2 се станови за живеење кои заедно изнесуваат 1600 м2. Bо склоп на куќата има подрум, гаража, паркинг и двор. Куќата излегува на две улици од кои едната е булевар Туристичка, а другата е улица Стив Наумов.
Цена по договор!
Број за контакт: +38978334131

Se prodava kukja vo Ohrid. Kukjata se sostoi od 4 sprata od koi 2 se deloven prostor i 2 se stanovi za ziveenje koi zaedno iznesuvaat 1600 m2. Vo sklop na kukjata ima podrum, garaza, parking i dvor. Kukata izleguva na dve ulici od koi ednata e bulevar Turisticka, a drugata e ulica Stiv Naumov.
Cena po dogovor!
Broj za kontakt: +38978334131

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078334131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам