1 / 8
Stereo sistem vo 4 dela TECHNICS SA-EH 560
2.500 МКД
Цената е фиксна
14.08.2022 19:13

Крива Паланка / Крива Паланка

ispraven so mali grebnatinki na kapacite

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

ljubco
Потврден огласувач
078357635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам