1 / 12
оригинални парфеми по најдобри цени
По Договор
08.08.2022 19:01

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Одлична понуда на оригинални парфеми по најдобри цени. 100%✅оригинал, ❌не се копии, ❌ниту пак тестери . 👉Достава насекаде низ Македонија. 👉Цена во зависност од модел. 👉✉️Нарачки во инбокс.
🔜🔜🔜🔜Наскоро ке добиеме нови модели.
За жени👠
Marc Jacobs – Decadance – 100ml
Paco Rabane – Olympea – 80ml
Paco Rabanne- Pure XS 80ml
Tom Ford – Lost cherry – 100ml
Carolina Herrera- Good Girl its so good to be bad-80ml
Carolina Herrera-Good Girl Fantastic Pink – 80ml
Miss Dior – Dior – 100 ml
Tom Ford – Tobacco Vanille -100 ml
Chance - Chanel- 100ml
My Way -Giorgio Armani- 100ml
My Burberry by Burberry – 80ml

За мажи👞
Versace – Eros- 100ml
Paco Rabane- Invictus Intense – 100ml
Sauvage- Dior- 100 ml
Tom Ford -Black Orchid -100 ml
Tom Ford – Tobacco Vanille -100 ml
Bleu de Chanel – 100ml
Dolce & Gabbana -King -100ml
Sauvage Elixir by Dior- 50ml https://www.facebook.com/110157818393356/posts/110182918390846/?d=n

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Парфеми и мириси / Останато

Се продава од:

Parfemi
Потврден огласувач
71575896
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам