1 / 6
Renault reno megane scenic 1.5 dci 60 kw delovi od motor
1 €
11.07.2022 11:33

Штип / Штип

Megane scenic 1.5dci 60kw.
Se prodavaat samo ovie delovi

Radalica 60 eu
Klip so klipnja 15 eu
Karter 30 eu
Dekla so bregasta, ispitana i poramneta (bez ventili) 60eu

074604664 Viber

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

David
Потврден огласувач
074604664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам