1 / 3
CISTERNA ZA VODA I KANALIZACIJA
1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 08:25

Гази Баба / Скопје

POROBIVANJE NA KANALIZACIJA ODVOD CISTENJE SEPTKICKI JAMI NOSENJE TEHNICKA VODA I DRUGO

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се бара од:

vlatko
Потврден огласувач
070263363
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам