1 / 6
Аudi А4 Сabrio 1.8t Рlin Moze Zamena
5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.08.2022 19:15

Велес / Велес

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

audi a4 cabrio 1.8t
plin pod garancija do 02.24
reg do 3.2023
klimatronik, komandi na volan, elektrika prozori i retrovizori, ispraven i zdrav krov
moze zamena so vasa doplata

078289948

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам