1 / 5
TERBERG 420 5 OSOVINI 2002 god.
28.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.07.2022 12:38

Велес / Велес

TERBERG 5to OSOVINEC SO VOLVO MOTOR 420
2002god.
25m3
EXTRA SOSTOJBA
INF. 070239101

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

xxxx
Потврден огласувач
078213906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам