1 / 8
Peugeot 3008 1.6 120hp BlueHDI 2017 Manuel ACTIVE BUSINESS
18.900 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.07.2022 10:44

Гази Баба / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

3008

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Priprema za Telefon
Centralna Brava
Aluminiumski Bandaži
Električni Prozori
Električni Retrovizori
El. Skloplivi Retrovizori
Greaci Retrovizori
KOLOR Bord Kompjuter
Kožen Volan
Komandi na Volan
CRUISE Control
KeyLess Entry
Navigacionen Sistem
DVOZONSKI Klimatronik
Parking Senzori
Parking kamera (360)
Park ASSIST
Satelitski Navigacionen Parking Sistem
Senzori za Dožd
LED
VIRTUAL DASHBOARD
HILL-HOLD Assist
LANE Assist
Auto Hold
ANDROID Auto
Bluetooth interface

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Scarlet Auto Group
Metodija Andonov Cento 13
Потврден огласувач
+38976240188
Испрати Е-маил до огласувачот

Seat Leon 1.6 TDI 115hp 2019 (registrirana)

13490 €

Audi A4 Avant business line 2.0TDI 150HP

18499 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам