1 / 4
Opell Meriva Benzin 18 Samo Delovi / Vetem pjes
2 €
30.11.2022 20:33

Тетово / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

32 kw / 44 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opell Meriva Benzin 18 Samo Dellovi / Vetem Pjes

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTO DELOVI TAÇKO
Tetovo
Потврден огласувач
070900038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам