1 / 5
Mercedes Benz E 220
4.800 €
22.08.2022 16:35

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mercedes Benz 2 220 CDI Elegance 2005 godina
Voziloto e vo dobra sostojba, registrirano so zelen karton.
Zimni i letni gumi
Tempomat
Navigacija
Greaci vo sedista
Komandi na volan

072312569

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072312569
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам