1 / 1
Operator - rakuvach na presa za vitkanje - Apkan
30.000 МКД
12.08.2022 10:13

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Машинство

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Kompanija za proizvodstvo na metalni elektro ormani ima potreba od vrabotuvanje na neodredeno vreme
- RAKUVACH NA PRESA ZA VITKANJE - APKAN
Rabotno iskusvo vo struka, rabota na apkan ke se smeta za prednost
Obezbedena e obuka za rabota.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

MARJAN
Потврден огласувач
075225868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам