1 / 12
Range Rover Sport 3.6 2008
16.500 €
18.08.2022 11:37

Велес / Велес

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover Sport

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

300 kw / 408 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Land Rover Range Rover Sport 3.6 2008 godina.
Voziloto e vo odlicna sostojba, registrirano so zelen karton.
Polirano so keramicka zastita.
Zimni i letni gumi
Od oprema ima se sto moze da se vgradi:
Vozdusna suspenzija
Parking senzori napred, nazad
Greaci vo sedista napred, nazad
Kozen enterier
Soncev krov
Off road mode
Touch ekran
Harman kardon sistem
Frizider
Skali pod vrati
I mnogu poveke.

072312569

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072312569
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам